اطلاعات ارسال رایگان

هزینه ارسال سفارشات «داروخانه آنلاین» که بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان باشد به صورت رایگان در سراسر ایران توزیع می شود. نحوه ارسال سفارشات به دو صورت پیک موتوری و پست پیشتاز انجام می شود.


در صفحه سفارش بعد از بررسی لیست سفارش باید نحوه ارسال را مشخص نمایید. در این پنل ارسال بوسیله پیک موتوری یا پست پیشتاز را (بر اساس شهر و استان محل سکونت) مشخص می کنید.
پیک موتوری رایگانارسال با پیک موتوری تنها مختص شهر تهران می باشد و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از سفارش، بسته تحویل کاربران می گردد؛ در شرایط خاص مانند برف و بوران، باران شدید و سیل؛ و مسائل اینچنینی که رفت و آمد برای موتورسواران را غیرممکن یا سخت کند این مدت زمان افزایش می یابد.کارشناسان فروش «داروخانه آنلاین» پیش از ارسال تمام سفارشات با خریداران عزیز هماهنگی های لازم را به عمل می آورند تا بهترین زمان ممکن برای کاربران تعیین و مرسوله ارسال گردد.در حال حاضر فقط سفارش‌هایی که در محدوده‌های زیر در شهر تهران قرار دارند امکان ارسال توسط پیک «داروخانه آنلاین» را دارا هستند و سایر محدوده‌ها از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند:


برای دیدن نقشه در مقیاس بزرگتر اینجا را کلیک کنید.

مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد، چهاردانگه، اسلامششهر، شهر ری و... در محدوده تحویل از طریق پیک نیستند و به صورت پست پیشتاز ارسال می شوند.
*ارسال فوری تهران


عزیزانی که نسبت به دریافت سفارش خود عجله دارند و سفارش خود را به صورت فوری می خواهند، «داروخانه آنلاین» میتواند سفارش آنها را با شرکت های حمل و نقل (نظیر الوپیک و اسنپ) ارسال کند. برای استفاده از این امکان خریداران باید مبلغ سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا کارت به کارت پرداخت کنند و هزینه ارسال را با شرکت های حمل و نقل محاسبه فرمایند.


پست پیشتاز رایگان


تمام سفارشات مربوط به حومه تهران و شهرها و استان های دیگر توسط پست پیشتاز ارسال می گردند و زمان تحویل ۲۴ الی 96 ساعت پس از ارسال می باشد.همچنین شهروندان تهرانی که تمایل به ارسال با پست پیشتاز دارند نیز می توانند هنگام سفارش گزینه «پست پیشتاز رایگان» را انتخاب نمایند.همه سفارش های «داروخانه آنلاین»، پس از طی مراحل پردازش، هر روز ساعت ۱۱ صبح تحویل واحد پست پیشتاز می شوند و طبعا سفارشاتی که تا ساعت ۹ صبح آن روز ثبت و پردازششان کامل شده باشد در آن روز ارسال می شوند و سفارشات مربوط به بعد از آن در روز کاری بعد ارسال می شوند.شما می توانید شماره ۲۴ رقمی مرسوله پست شده را در «سامانه رهگیری مرسولات پستی» وارد کرده و سفارش خود را رهگیری نمایید.آدرس سامانه رهگیری مرسولات پستی:

http://itemtracking.post.irاین کد پس از ارسال سفارش، توسط کارشناسان دپارتمان «داروخانه آنلاین» برای مشتریان عزیز ایمیل می شود.سفارشات در تعطیلات


ارسال سفارشات ثبت شده، در تعطیلات همانند سفارشات در سایر روزهای هفته می باشند. با توجه به حجم پایین سفارشات در روزهای تعطیل، تعداد مرسولات «داروخانه آنلاین» نیز کمتر خواهد بود و طبیعتا تعداد سفیران در این روزها کمتر است.در صورتی که در بعضی از این روزهای تعطیل حجم سفارشات بیشتر از حد معمول تعطیلات باشد، ارسال مرسولات کمی با تاخیر صورت می گیرد که مجموعه «داروخانه آنلاین» پیشاپیش به خاطر چنین مسائلی از تمام کاربران کمال عذرخواهی را دارد.
هزینه ارسال سفارشات، تنها بار اول مراجعه به صورت رایگان می باشد. در صورتی که سفارش برای خریدار ارسال شود و به هر دلیلی ایشان موفق به دریافت سفارش نشوند، برای ارسال دوباره آن سفارش هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد. همچنین برای ارسال دوباره سفارش، مشتریان عزیز باید مبلغ سفارش را یا به صورت اینترنتی و یا به صورت کارت به کارت پرداخت نمایند تا مجموعه «داروخانه آنلاین» نسبت به ارسال سفارش مبادرت نماید.همچنین اگر سفارشات خارج از تهران، به دلیل خطای خریدار برگشت بخورند، هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت می شود و سپس مجدد برای ایشان پست می گردد.


در صورت مشاهده هرگونه قصور یا ایراد در ارسال مرسولات لطفا مراتب را به اطلاع کارشناسان فروش وب سایت «داروخانه آنلاین» برسانید.اطلاعات این صفحه به روز رسانی می شود.

آخرین به روز رسانی: 11 مردادماه 1398


مرکز تعامل با مشتریان «داروخانه آنلاین»:

4187 2680 021

تلگرام و واتس اپ «داروخانه آنلاین»:

943 33 63 0991