درباره داروخانه آنلاین

«داروخانه آنلاین» وب سایت رسمی «داروخانه شبانه روزی تخصصی دکتر زهرا شهبازی» می باشد. پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات غیر دارویی داروخانه که از بهمن ماه سال 1395 به صاحب امتیازی سرکار خانم زهرا شهبازی و مدیریت فنی مهندس حسین نوربخش به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است.


بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند. که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود.


«داروخانه آنلاین» نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد. لذا با این هدف وب سایت «داروخانه آنلاین» اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است.


مسلما «داروخانه آنلاین» قصد ارائه و فروش دارو را ندارد, زیرا دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد. اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی, مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند.


با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای «داروخانه آنلاین» روشن تر و خوش آتیه تر نمایید.

 حوزه فعالیت

«داروخانه آنلاین» تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه (به غیر از دارو) را پوشش میدهد. به صورت کلی محصولات ارائه شده در «داروخانه آنلاین» شامل محصولات آرایشی , بهداشتی , مکملهای رژیمی غذایی , غذای کودک و نوزاد و تجهیزات پزشکی می شود.


گروه بندی و منوهای دسترسی به گروه محصولات نیز به شکلی طراحی و چیده شده است که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به گروه محصولی خود دسترسی پیدا کنند.


مجددا لازم به ذکر است که «داروخانه آنلاین» وب سایت رسمی «داروخانه شبانه روزی تخصصی دکتر زهرا شهبازی» می باشد. این موضوع وجه تمایز داروکده با وب سایتهای مشابه می باشد. زیرا سایتهای مشابه ای که از موقعیت حقیقی و پشتوانه واقعی برخوردار نیستند و عموما حوزه فعالیت های متفاوت و غیر تخصصی را دارند قادر به ارائه خدمات تخصصی و منسجم نیز نخواهند بود.