دکلته

دکلته

 کلمه Décolleté در اصل فرانسوی و به معنی قسمت بالایی تنه زن (گردن، شانه و سینه) است.

گردن و دکلته از اولین مناطقی هستند که ظواهر پیری در آن مشخص می شود. در درمان پیری توجه بسیار زیادی به پوست صورت می شود و در مقابل گردن و دکلته کاملا فراموش می شوند؛ این مسئله در اغلب موارد برای بانوان رخ می دهد، مخصوصا در استفاده از کرم ضد آفتاب! ما می دانیم که گردن و دکلته داستانی مشابه دست و صورت دارند و بیشتر از سایر قسمت های بدن در معرض آسیب های پیرامونی و اشعه ی UV هستند. غفلت از این مسئله ی مهم باعث ناهماهنگی در ظاهر پوست صورت و گردن می شود. مشکلات و دغدغه های پیری مانند لکه های قهوه ای روی پوست، چین و چروک و نیز افتادگی و شل شدن پوست به مرور در این دو ناحیه شروع به آشکار شدن می کنند. پوست گردن بسیار متفاوت از پوست صورت است؛ پوست گردن نازک تر است و الاستیسیته ی کم تری دارد، بنابرین نیاز به مراقبت های ویژه دارد.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

ژل کرم گردن لیفتیزیم لیراک | لیفتینگ، ضد چروک و تقویت پوست گردن و دکلته

 کلمه Décolleté در اصل فرانسوی و به معنی قسمت بالایی تنه زن (گردن، شانه و سینه) است.شل شدن پوست و تغییر شکل طبیعی صورت و تبدیل شدن حالت V شکل به ..

ناموجود

کرم سیکلو سیستم استادرم | ضد افتادگی، ضد چروک و روشن کننده

ویژگی های کرم سیکلو سیستم استادرم:- ضدچروک ، شفاف کننده ، حجم دهنده و سفت کننده پوست- این کرم بازسازنده و ترمیم کننده است و باعث جوانی و طراوت پوست می..

ناموجود

کرم لایه بردار ملایم اناگرین | لایه بردار و نرم کننده

ویژگی های کرم لایه بردار ملایم اناگرین:این کرم نرم و غلیظ  ضمن اصلاح و لایه برداری از پوست مانع از خشکی می شود. پوست تمیز،  لطیف و شفاف خواه..

ناموجود

کرم لیفتینگ گردن و دکلته دکتر مورد | ضد چروک و سفت کننده پوست

این کرم ضد چروک، دارای خاصیت سفت کننده و لیفتینگ قوی پوست ناحیه گردن و دکلته بوده و قوام، سفتی و شادابی پوست این نواحی را دوباره باز می گرداند. کرم ضد..

ناموجود

کرم کلوال دی اس دوکری | 40 میلی لیتر | درمان درماتیت سبوره

یکی از التهابات پوستی که در اغلب در سر و صورت دیده می شود و در 2 تا 5 درصد جمعیت کره زمین رخ می دهد درماتیت سبورئیک می باشد. درماتیت سبورئیک اغلب با پ..

ناموجود

کرم گردن سیکلو سیستم استادرم | سفت کننده و ضد چروک

در ايجاد چروک صورت علت های گوناگوني وجود دارد. مسئول نگه داشتن قوام پوست کلاژن داخل درمي ميباشد. حال به هر علتي در روند کلاژن سازی اختلالی بوجود آيد م..

ناموجود