قرص ایمیوسنس ویتان | 30 عدد | مولتی ویتامین و مینرال برای تقویت سیستم ایمنی

توضیحات محصول

سیستم ایمنی:

میلیون‌ها باکتری، ویروس و میکروب بدن ما را احاطه کرده‌اند و همواره احتمال دارد وارد بدن‌مان شوند و به آن آسیب برسانند. سیستم ایمنی، سد دفاعی در برابر این عوامل بیماری‌زا است. بخش غیرتخصصی سیستم ایمنی، شامل پوست و اسید معده است. اما بخش فوق‌تخصصی آن در مقابل بیماری‌های خاص از شما محافظت می‌کند. این بخش شامل سلول‌های خونی سفیدرنگ خاصی به نام لنفوسیت‌ها است. انواع دیگر سلولهای خونی سفید نقش مهمی در محافظت بدن شما در مقابل عفونت‌ها دارند.

سیستم لنفاوی نیز بخشی از سیستم ایمنی است. سیستم لنفاوی شبکه‌ای از رگ‌ها که مایع لنف در آنها جریان دارد. سیستم لنفاوی همچنین شامل بافتی لنفی است که فقط برای تولید لنفوسیت‌ها است.


بطور کلی سیستم ایمنی به دو قسمت تقسیم می‌شود. قسمت اول، هنگام تولد وجود دارد و به آن سیستم مادرزادی می‌گویند.

بخش دوم سیستم ایمنی، که با نام مصونیت شناخته می‌شود، با رشد بدن ایجاد می‌شود. مصونیت، از بدن در مقابل بیماری‌های خاص محافظت می‌کند.  این سیستم نه تنها عوامل بیماری‌زای خاص را تشخیص می‌دهد بلکه آنها را به خاطر می‌سپارد. یعنی اگر بدن دو بار با یک عامل بیماری‌زا مواجه شود، سیستم ایمنی بار دوم را تشخیص می‌دهد. در این حالت بدن، برای مقابله با بیماری سریعتر واکنش نشان می‌دهد.
اهمیت حفاظت و تقویت سیستم ایمنی بدن بر کسی پوشیده نیست. ضعف در سیستم ایمنی بدن باعث ابتلا به انواع بیماری ها و حتی گاهی منجر به مرگ نیز می شود. به خاطر داشته باشید که یک رژیم غذایی متعادل و سالم بهترین گزینه برای تقویت و پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از ابتلا به بیماری محسوب می شود.
سرماخوردگى چیست؟

یک عفونت دستگاه تنفسى فوقانى است، بیمارى شایع و نسبتاً بى ضرر، اما مطمئناً وقتى به آن مبتلا مى شوید چنین احساسى ندارید. ممکن است آبریزش  بینى، گلو درد و سرفه داشته باشید یا اینکه آبریزش از چشم، عطسه کردن و احتقان بینى آزاردهنده شما را کلافه کند. ممکن است هم همه این علائم با هم شما را آزار دهد. در واقع به علت آنکه بیش از ۲۰۰ ویروس مختلف ممکن است سرماخودرگى ایجاد کنند، علائم سرماخوردگى بسیار متفاوت است.

متاسفانه هر فرد بزرگسالى احتمال دارد ۲ تا ۴ بار در سال به سرماخوردگى مبتلا شود. کودکان به خصوص در سنین پیش از مدرسه بین ۵ تا ۹ بار سالانه سرما مى خورند. سرماخوردگى به خصوص در کودکانى که به مهدکودک مى روند شایع است. اما خبر خوب این است که معمولاً سرماخوردگى در طول یک هفته بهبود پیدا مى کند، گرچه بعضى از سرماخوردگى ها تا دو هفته هم به طول مى انجامند. اگر سرماخوردگى بیش از این مدت طول بکشد به پزشکتان مراجعه کنید تا مطمئن شوید که عفونت ثانویه باکتریایى در ریه ها، حنجره، ناى، سینوس ها یا گوش هایتان وجود ندارد.

علائم و نشانه ها

شروع علائم سرماخوردگى یک تا سه روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس سرماخوردگى است. اولین علامت عمده آبریزش از بینى است.


همچنین ممکن است در ابتداى دوره عفونت دچار خارش یا درد گلو، احتقان و گرفتگى بینى، کمى بدن درد یا سردرد خفیف شوید، در ادامه سیر بیمارى ترشحات بینى تان غلیظ تر و زرد رنگ تر مى شود.

سایر علائم سرماخوردگى اینها هستند:
- عطسه کردن.
- آبریزش از چشم.
- سرفه.
- تب ملایم.
- خستگى خفیف.

علل سرماخوردگى

گرچه بیش از ۲۰۰ ویروس باعث سرماخوردگى مى شوند، رینو ویروس ها شایع ترین علت شناخته شده سرماخوردگى هستند. ویروس سرماخوردگى از راه دهان یا بینى وارد بدن مى شود، اما ممکن است خود شما هم در این انتقال «دست» داشته باشید.

گرچه سرماخوردگى از طریق عطسه و سرفه مى تواند منتقل شود، اغلب تماس دست با دست با شخصى که سرماخورده است یا استفاده از وسایل مشترک مثلاً حوله، تلفن و... باعث انتقال بیمارى مى شود. بعد از این تماس هنگامى که دست آلوده شده تان را به چشم ها یا بینى تان مى زنید ویروس وارد بدن مى شود.

عوامل خطرساز

کودکان به طور خاص به سرماخوردگى مستعد هستند زیرا نسبت به اغلب ویروس‌هاى عامل سرماخوردگى هنوز مقاومت کسب نکرده‌اند. اما یک دستگاه ایمنى نابالغ تنها علت این آسیب پذیرى کودکان به سرماخوردگى نیست. کودکان اغلب اوقات زیادى را با کودکان دیگر مى گذرانند و خیلى اوقات در شستن دستهایشان دقت نمى کنند. لذا به راحتى ویروس سرماخوردگى وارد بدن آنها مى شود.

چه بزرگسالان و چه کودکان در پاییز و زمستان که کودکان در مدارس هستند و اغلب افراد مدت زیادى را داخل خانه مى گذرانند به سرماخوردگى حساسترند.با افزایش سن و ایجاد ایمنى در بدن نسبت به بسیارى از ویروس هاى عامل سرماخوردگى احتمال سرماخوردگى نسبت به دوران کودکى کمتر مى شود، اما در مواردى احتمال خطر افزایش مى یابد:
- گذراندن بیشتر اوقات در فضاهاى دربسته و در تماس نزدیک با افراد دیگر در طول پاییز و زمستان.
- دچار شدن به استرس هاى روانى.
- داشتن آلرژى که مجارى بینى را گرفتار کند.
- درستى هیچکدام از باورهاى عامه در مورد عوامل زمینه ساز سرماخوردگى؛ مثلاً بیرون رفتن از خانه با موهاى خیس یا باد سرد خوردن و... تا به حال ثابت نشده است.

قرص ایمیوسنس ویتان:

ویتامین ها ،مینرال ها و آنتی اکسیدان برای تقویت سیستم ایمنی و افزایش انرژی بدن ضروری هستند که قرص ایمیوسنس یک مکمل غذایی مناسب برای تامین تمامی موارد ذکر شده می باشد این قرص با ترکیبات به کار گرفته شده درآن به خوبی می تواند نیازهای بدن را به تمامی ویتامین ها و مینرال ها و آنتی اکسیدان برطرف کند و خستگی بدن را رفع نماید. همچنین این محصول حاوی آمینو اسیدهای ضروری برای تقویت عمومی بدن می باشد.

ایمیوسنس یک فرمول جامع و کامل است برای اینکه مقاومت و ایمنی بدن را افزایش دهد. این فرمول آنتی اکسیدان ها، عصاره های گیاهی، ویتامین ها و مواد معدنی را فراهم می آورد. ویتامین D3 در این محصول علیه عفونت مبارزه می کند.
همچنین این فرمول آنتی اکسیدان های قوی مثل لیکوپن، ال-کارنیتین و عصاره پوست انگور، چای سبز و بتاکاروتن ها را یک جا در کنار هم فراهم می آورد در ضمن در این محصول کروم و سلنیوم نیز به عنوان آنتی اکسیدان عمل کرده و سیستم ایمنی را تقویت می نماید.

ویژگی های قرص ایمیوسنس ویتان:

- فاقد ژلاتین، گلوتن، نمک، مواد نگهدارنده و لاکتوز
- حاوی آمینو اسید برای تقویت عمومی بدن
- محافظت بدن در مقابل سرماخوردگی
- حاوی عصاره چای سبز،عصاره کورکومین (زردچوبه)، لیکوپن و انواع مواد معدنی و ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی بدن

نحوه استفاده قرص ایمیوسنس ویتان:

بزرگسالان روزانه 2 عدد همراه غذا و یا مطابق دستور پزشک مصرف شود

شرایط نگهداری:

- دارو را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری کنید.
- دارو را دور از دید و دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات قرص ایمیوسنس ویتان (در هر 2 قرص):


مقدار
نام ترکیب
3 mg
Vitamin A (as beta-carotene)
150 mg
Vitamin C
10 mcg
Vitamin D
25 mg
Vitamin E
100 mcg
Vitamin K
30 mg
Nicotinamide
10 mg
Vitamin B6
400 mcg
Folic Acid
10 mcg
Vitamin B12
10 mg
Pantothenic Acid
10 mg
Iron
150 mcg
Lodine
100 mg
Magnesium
15 mg
Zinc
70 mcg
Selenium
0.9 mg
Copper
2 mg
Manganese
35 mcg
Chromium
40 mg
L-Cystine
30 mg
L-Carnitine Tertrate
50 mg
L-Lysine Hydrochloride
25 mg
Grape Skin Extract
25 mg
Curcumin Extract
60 mg
Lycopene 6 %
50 mg
Bioflavonoids
50 mg
Green Tea Extract
2 mg
Vitamin B1

توصیه و هشدار:

- زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
- در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
- مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
- این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.

اندازه محصول : ۳۰ عدد قرص
کشور سازنده: آمریکا
مدت انقضاء : ۲۴ ماه
کد بهداشتی :  15496002444739466450
بارکد: 0204000614605

نظرات مشتریان

لطفاً نظر خود را ثبت نمائید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

قرص ایمیوسنس ویتان | 30 عدد | مولتی ویتامین و مینرال برای تقویت سیستم ایمنی

Vitane Immusense 30 Tabs

0 از 0 نظر

  • تولید کننده: ویتان | Vitane
  • مدل محصول: Vitane Immusense 30 Tabs
  • امتیاز جایزه: 580
  • موجودی: در انبار
مشخصات کلی
  • برند: ویتان
  • جنسیت: آقایان و بانوان
  • نوع محصول: قرص
  • حجم: 30 عدد

قیمت

  • 58,000 تومان
  • قیمت با امتیاز جایزه: 58000

برچسب ها: سیستم ایمنی, مولتی ویتامین, ویتامین و مواد معدنی, ویتان, ایمیوسنس,

ویژگی های شیر خشک نان 2 نستله:- این فرمول از شیر خشک نان، برای نوزادان ۶ تا ۱۲ماه مناسب است- از جمله..
26,000 تومان

ویژگی های شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا:- شیرخشک مخصوص کودکان شیرخوار (از 6 ماهگی به بعد)- حاوی نوکئوتی..
28,000 تومان