ناموجود شامپو زیتون کالر پروتکشن دالان | 250 میلی | محافظت کننده و مخصوص موهای رنگ شده

توضیحات محصول

اهمیت مراقبت از مو:

مو دارای  تأثیر بسیار زیادی در روابط اجتماعی بین انسان ها است.  از نگاه اکثریت افراد جامعه اشخاص کم مو یا طاس بصورت افراد پیر،  مسن  و کم بنیه به نظرآمده و این امرگاهی حتی در ترقی درجه  شغلی  فرد نیز دخالت مستقیم دارد. کسانی که مو داشته ولی دارای موهای زشت و بد منظره هستند هم معمولاً نمی توانند در جامعه بخوبی ظاهرشده و از برخورد با دیگران امتناع می کنند. این مسئله موجب  شیوع  بیشتر افسردگی در این افراد  شده و از میزان موفقیت های شغلی و اجتماعی آنان می کاهد.

مو درآنچه که هرشخص بعنوان تصویری از بدن در ذهن خود دارد و نیز اعتماد و احترام به نفس وی نقش بسیار مهمی را ایفامی کند. می توان گفت که هیچ قسمت دیگری از بدن مثل مو نیست که بتوان آن را به این سادگی و  فوریت تغییرداد و یا آن را دستکاری کرد.
شخص می تواند در عرض مدت کوتاهی موهایش را کوتاه یا بلندکند، موج دار (فر) و یا صاف نماید، شانه کند، به آنها حالت  و مدل بدهد، رنگ کند و یا بی رنگ (بلیچ) نماید و یا اینکه موهایش را ببافد و خلاصه  هر مدلی که بخواهد به موهایش بدهد و برخلاف خالکوبی و سوراخ کردن قسمت های مختلف بدن، تغییراتی که به موها می دهیم را می توان  بلافاصله از بین برد.

اهمیت حفاظت از موهای رنگ شده:

رنگ كردن مو، قدمتي ديرينه دارد انسان‌ها از زمان‌هاي بسيار دور علاقه بسياري به رنگ كردن موهاي‌شان داشته‌اند و با استفاده از گياهاني مثل حنا موهاي‌شان را رنگ مي‌كردند. البته اين علاقه تا به امروز هم ادامه يافته است.
بسیاری از خانم‌ها موهای‌شان را چندین بار رنگ و مش کرده‌اند و به همین دلیل حسابی خشک و وز شده است. در اين موارد چه بايد كرد؟
در این مواقع استفاده از یک نرم کننده خوب می‌تواند گره از کار موها بگشاید؛ نرم کننده‌ها به منظور جلوگیری از آسیب به سطح خارجی موها ساخته شده‌اند. آنها با ایجاد پوششي روی سطح خارجی و خشن مو، به آن حالت صاف و یکنواخت می‌دهند. همچنین موجب خنثی شدن بارهای الکتریکی سطح مو می‌شوند و به این ترتیب موها آشفته و بی‌نظم به نظر نمی‌رسند و راحت‌تر حالت مي‌گيرند و شانه می‌شوند. ضمن اينكه باعث می‌شوند موها ضخیم‌تر به نظر رسیده و از ایجاد گره در موها جلوگيري می‌کنند.

نکات مراقبت از موهای رنگ شده:

۱. از شامپوی سازگار با موی رنگ شده استفاده کنید
مثل هر اتفاق شیمیایی دیگر، رنگ کردن مو‌ها هم آسیب‌های خودش را دارد و این یعنی مراقبت از موهای رنگ شده باید بیشتر از موهای عادی باشد.
از شامپو و نرم کننده‌ی مخصوص مراقبت از موی رنگ شده استفاده کنید که رطوبت مو‌ها را حفظ می‌کند و باعث می‌شود رنگ مو برای مدت بیشتری شفاف و براق بماند.

۲. موهایتان را خیلی نشویید
هرروز شستن مو‌ها باعث کم رنگ شدن تدریجی آن‌ها می‌شود. سعی کنید از شامپو کردن هر روزه مو‌ها دوری کنید. می‌توانید برای اینکه موهایتان چرب به نظر نرسد از شامپوهای خشک استفاده کنید.

۳. موهایتان را نرم و مرطوب نگه دارید
موهای رنگ شده همیشه تشنه هستند. برای مراقبت از موهای رنگ شده باید همواره به آن‌ها آبرسانی کنید. استفاده از تقویت کننده‌های طبیعی و ماسک مو می‌تواند رطوبت آن را حفظ کند و موهایتان را تقویت کند.

۴. از موهایتان در برابر گرما محافظت کنید
استفاده بیش از حد از سشوار با دمای بالا و اتوی مو یکی از مواردی است که مو‌ها را به شدت تخریب می‌کند. این کار هم باعث شکننده شدن مو‌ها و هم دوتا شدن سر آن‌ها یا اصطلاحا موخوره می‌شود. یکی از اصول مراقبت از موی رنگ شده کم کردن استفاده از این وسایل، یا استفاده از محصولات ضد حرارت، روی موهاست که کمک می‌کنند مو‌ها رطوبت خود را حفظ کرده و همچنین آن‌ها را براق و جذاب می‌کند.

۵. موهایتان را خنک کنید
شاید دوش گرفتن با آب داغ مخصوصا در فصل‌های سرد خیلی دلچسپ و وسوسه انگیز باشد، اما آب داغ کوتیکول‌های مو را باز می‌کند و باعث از بین رفتن رنگ می‌شود. برای مراقبت از موهای رنگ شده در برابر کم رنگ شدن، درجه حرارت آب را کم کنید و موهایتان را با آب ولرم بشویید.

۶. مراقب آب استخر و دریا باشید.
قبل از ورود به آب استخر یا دریا موهایتان را زیر دوش خوب خیس کنید. موی خیس نسبت به موی خشک کلر و نمک کمتری جذب می‌کند. این دو هر دو از مواردی هستند که رنگ مو را خراب می‌کنند. همچنین وقتی از آب بیرون می‌آیید، سریعا مو را با آب تمیز بشویید.
هیچ چیز غمگین‌تر از این نیست که شاهد کمرنگ شدن رنگ موی مورد علاقه تان باشید. حال که این چند اصل ساده مراقبت از موهای رنگ شده را می‌دانید، می‌توانید برای مدت بیشتری از رنگ شفاف و زیبای مویتان لذت ببرید.

شامپو زیتون کالر پروتکشن دالان:

اصلی ترین کاری که شامپو روی مو انجام می‌دهد، شستن مو است که تمام چربی‌‌ها، گرد و غبار و پوسته های سر را به خوبی از بین می‌برد. کمپانی دالان در کشور ترکیه پس از کسب بیش از هفتاد سال تجربه در تولید صابون روغن زیتون، هم اکنون شامپو موی رنگ شده را نیز با همان کیفیت دالان ترکیه تضمین می‌کند. این محصول از روغن زیتون مدیترانه ای و با بهره‌گیری از پروتئین موجود در مروارید اصل تهیه شده است. این محصول موهای رنگ شده را تا حداقل ۴ هفته‌ی کامل محافظت و مراقبت می‌نماید و در همین راستا اثرات خورندگی رنگ مو را که بر روی ساختار مو اثر می‌گذارد را کاهش می‌دهد. اگر شما هم به استفاده از شامپوهای روغن زیتون ادامه دهید درخشش را به موهایتان هدیه خواهید داد.

همه شامپوها حاوی ترکیبات سورفاکتانت هستند؛ عمل نظافت، زدودن چربی و سایر مواردی که روی مو را انجام می‌دهند هنگام شستشو همراه با کف در موقع آبکشی از بین می‌رود. استفاده از شامپوهای نامناسب و عدم به کارگیری از روش صحیح استفاده می‌تواند باعث کدری و آسیب‌دیدگی موها شود. شامپو دالان  مدل «Color Protection»  در حجم 250 میلی‌لیتر دارای ترکیباتی است که رنگ مو را تثبیت می‌کند. نکته‌ی جالب و موثر در این شامپو وجود فیلتر اشعه UV خورشید است. این فیلتر از تاثیر اشعه روی مو که باعث ازدست‌رفتن رنگدانه‌های جذب‌شده در مو می‌شود، جلوگیری می‌کند. دالان در ترکیبات این نوع شامپو از پارابن استفاده نکرده است و با استفاده از این شامپو می‌توانید ماندگارترین رنگ مو را با محافظت کامل از موهای رنگ شده بر روی موهای خود تا ۴ هفته احساس کنید.

ویژگی های شامپو زیتون کالر پروتکشن دالان:

- محافظت مو در برابر آسیب‌های محیطی
- افزایش درخشندگی رنگ مو
- محافظت کننده مو
- 100% طبیعی
- فاقد سیلیکون و پارابن
- حاوی زیتون و پروتئین مروارید
- مناسب برای آقایان و خانم ها

نحـوه استفـاده شامپو زیتون کالر پروتکشن دالان:

در ابتدا موها را با آب ولرم یا سرد خیس کنید تا موها راحت تر شامپو شوند. 
پوست سر را با شامپو ماساژ دهید. این کار همزمان با اینکه موها را تمیز می کند، جریان خون در پوست سر را افزایش می دهد که باعث تقویت مو می شود.
موها با یک یا دو بار شامپو زدن تمیز می شوند. بیشتر از این شامپو موها را خشک  و آسیب پذیر می کند. اگر بار اول شامپو کف نکرد، دوباره شامپو بزنید  تا موها کاملا تمیز شوند.
موها را آبکشی کنید.

اندازه محصول : 250 میلی لیتر   
کشور سازنده: ترکیه
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی :  1100204489007687
بارکد: 8690529005437

نظرات مشتریان

لطفاً نظر خود را ثبت نمائید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شامپو زیتون کالر پروتکشن دالان | 250 میلی | محافظت کننده و مخصوص موهای رنگ شده

Dalan Olive Color Protection Shampoo

0 از 0 نظر

  • تولید کننده: دالان | Dalan
  • مدل محصول: Dalan Olive Color Protection Shampoo
  • امتیاز جایزه: 990
  • موجودی: ناموجود
مشخصات کلی
  • برند: دالان
  • جنسیت: آقایان و بانوان
  • نوع محصول: شامپو
  • حجم: 250 میلی لیتر

قیمت

  • ناموجود
  • قیمت با امتیاز جایزه: 20400
ویژگی های شیر خشک نان 2 نستله:- این فرمول از شیر خشک نان، برای نوزادان ۶ تا ۱۲ماه مناسب است- از جمله..
26,000 تومان

ویژگی های شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا:- شیرخشک مخصوص کودکان شیرخوار (از 6 ماهگی به بعد)- حاوی نوکئوتی..
28,000 تومان