ناموجود شامپو السیو کالر وایو لورال | 250 میل | تثبیت کننده و تقویت کننده موهای رنگ شده

توضیحات محصول

اهمیت مراقبت از مو:

مو دارای  تأثیر بسیار زیادی در روابط اجتماعی بین انسان ها است.  از نگاه اکثریت افراد جامعه اشخاص کم مو یا طاس بصورت افراد پیر،  مسن  و کم بنیه به نظرآمده و این امرگاهی حتی در ترقی درجه  شغلی  فرد نیز دخالت مستقیم دارد. کسانی که مو داشته ولی دارای موهای زشت و بد منظره هستند هم معمولاً نمی توانند در جامعه بخوبی ظاهرشده و از برخورد با دیگران امتناع می کنند. این مسئله موجب  شیوع  بیشتر افسردگی در این افراد  شده و از میزان موفقیت های شغلی و اجتماعی آنان می کاهد.

مو درآنچه که هرشخص بعنوان تصویری از بدن در ذهن خود دارد و نیز اعتماد و احترام به نفس وی نقش بسیار مهمی را ایفامی کند. می توان گفت که هیچ قسمت دیگری از بدن مثل مو نیست که بتوان آن را به این سادگی و  فوریت تغییرداد و یا آن را دستکاری کرد.
شخص می تواند در عرض مدت کوتاهی موهایش را کوتاه یا بلندکند، موج دار (فر) و یا صاف نماید، شانه کند، به آنها حالت  و مدل بدهد، رنگ کند و یا بی رنگ (بلیچ) نماید و یا اینکه موهایش را ببافد و خلاصه  هر مدلی که بخواهد به موهایش بدهد و برخلاف خالکوبی و سوراخ کردن قسمت های مختلف بدن، تغییراتی که به موها می دهیم را می توان  بلافاصله از بین برد.

اهمیت حفاظت از موهای رنگ شده:

رنگ كردن مو، قدمتي ديرينه دارد انسان‌ها از زمان‌هاي بسيار دور علاقه بسياري به رنگ كردن موهاي‌شان داشته‌اند و با استفاده از گياهاني مثل حنا موهاي‌شان را رنگ مي‌كردند. البته اين علاقه تا به امروز هم ادامه يافته است.
بسیاری از خانم‌ها موهای‌شان را چندین بار رنگ و مش کرده‌اند و به همین دلیل حسابی خشک و وز شده است. در اين موارد چه بايد كرد؟
در این مواقع استفاده از یک نرم کننده خوب می‌تواند گره از کار موها بگشاید؛ نرم کننده‌ها به منظور جلوگیری از آسیب به سطح خارجی موها ساخته شده‌اند. آنها با ایجاد پوششي روی سطح خارجی و خشن مو، به آن حالت صاف و یکنواخت می‌دهند. همچنین موجب خنثی شدن بارهای الکتریکی سطح مو می‌شوند و به این ترتیب موها آشفته و بی‌نظم به نظر نمی‌رسند و راحت‌تر حالت مي‌گيرند و شانه می‌شوند. ضمن اينكه باعث می‌شوند موها ضخیم‌تر به نظر رسیده و از ایجاد گره در موها جلوگيري می‌کنند.

نکات مراقبت از موهای رنگ شده:

۱. از شامپوی سازگار با موی رنگ شده استفاده کنید
مثل هر اتفاق شیمیایی دیگر، رنگ کردن مو‌ها هم آسیب‌های خودش را دارد و این یعنی مراقبت از موهای رنگ شده باید بیشتر از موهای عادی باشد.
از شامپو و نرم کننده‌ی مخصوص مراقبت از موی رنگ شده استفاده کنید که رطوبت مو‌ها را حفظ می‌کند و باعث می‌شود رنگ مو برای مدت بیشتری شفاف و براق بماند.
۲. موهایتان را خیلی نشویید
هرروز شستن مو‌ها باعث کم رنگ شدن تدریجی آن‌ها می‌شود. سعی کنید از شامپو کردن هر روزه مو‌ها دوری کنید. می‌توانید برای اینکه موهایتان چرب به نظر نرسد از شامپوهای خشک استفاده کنید.
۳. موهایتان را نرم و مرطوب نگه دارید
موهای رنگ شده همیشه تشنه هستند. برای مراقبت از موهای رنگ شده باید همواره به آن‌ها آبرسانی کنید. استفاده از تقویت کننده‌های طبیعی و ماسک مو می‌تواند رطوبت آن را حفظ کند و موهایتان را تقویت کند.
۴. از موهایتان در برابر گرما محافظت کنید
استفاده بیش از حد از سشوار با دمای بالا و اتوی مو یکی از مواردی است که مو‌ها را به شدت تخریب می‌کند. این کار هم باعث شکننده شدن مو‌ها و هم دوتا شدن سر آن‌ها یا اصطلاحا موخوره می‌شود. یکی از اصول مراقبت از موی رنگ شده کم کردن استفاده از این وسایل، یا استفاده از محصولات ضد حرارت، روی موهاست که کمک می‌کنند مو‌ها رطوبت خود را حفظ کرده و همچنین آن‌ها را براق و جذاب می‌کند.
۵. موهایتان را خنک کنید
شاید دوش گرفتن با آب داغ مخصوصا در فصل‌های سرد خیلی دلچسپ و وسوسه انگیز باشد، اما آب داغ کوتیکول‌های مو را باز می‌کند و باعث از بین رفتن رنگ می‌شود. برای مراقبت از موهای رنگ شده در برابر کم رنگ شدن، درجه حرارت آب را کم کنید و موهایتان را با آب ولرم بشویید.
۶. مراقب آب استخر و دریا باشید.
قبل از ورود به آب استخر یا دریا موهایتان را زیر دوش خوب خیس کنید. موی خیس نسبت به موی خشک کلر و نمک کمتری جذب می‌کند. این دو هر دو از مواردی هستند که رنگ مو را خراب می‌کنند. همچنین وقتی از آب بیرون می‌آیید، سریعا مو را با آب تمیز بشویید.
هیچ چیز غمگین‌تر از این نیست که شاهد کمرنگ شدن رنگ موی مورد علاقه تان باشید. حال که این چند اصل ساده مراقبت از موهای رنگ شده را می‌دانید، می‌توانید برای مدت بیشتری از رنگ شفاف و زیبای مویتان لذت ببرید.

شامپو مو مخصوص موهای رنگ شده کالر وایو السیو لورآل:

شايد شما هم عقيده داشته باشيد که بهترين شامپو هميشه گران‌ترين شامپو نيست، چرا که شايد چيزي به عنوان بهترين شامپو وجود نداشته باشد بلکه نسبت به هر فرد مناسب‌ترين شامپو وجود دارد. بهترين و مناسب‌ترين شامپو محصولي است که بعد از استفاده از آن موها دچار خشکي و زبري نشوند. بايد توجه داشته باشيد که شامپوي نامناسب يا استفاده نامناسب از شامپو ممکن است سبب آسيب ديدگي بافت مو شود. مثلا نمي‌توان از تمام شامپوها هر روز استفاده کرد يا اگر موي بلندي داريد تمام آن به يک نسبت چرب يا کثيف نخواهد شد. پس در مورد انتخاب و روش استفاده از شامپو دقت کنيد. همه‌ي شامپوها داراي ترکيباتي مشترک مانند سورفاکتانت (نوعي اسيد چرب)، فوم بوستر، رنگ و اسانس‌ها هستند. سورفاکتانت‌ها بخشي از شامپو هستند که عمل نظافت و زدودن مواد زايد را از روي مو انجام مي‌دهند. عوامل تقويت کننده‌ي کف همان فوم بوسترها هستند که بعضي وقت‌ها در موهاي بلند حتي ممکن است وجودشان دردسر آفرين شود. اما بخش غير مشترک را مي توان عوامل حالت دهنده، مواد معدني و ويتامين‌ها دانست. به دليل تفاوت موهاي مختلف به هم بهتر است به اين بخش آخر دقت بيشتري داشته باشيد.

شامپو تثبیت کننده رنگ مو لورآل مدل کالروایو حاوی جاذب های اشعه ماورای بنفش خورشید می باشد. این شامپو در رتبه اول جهانی برای موهای رنگ یا مش شده قرار دارد. محافظت کننده مو در برابر آسیب های محیطی و افزایش دهنده درخشندگی رنگ مو است و باعث تداوم رنگ موها به مدت طولانی می شود.
رنگ و  هایلايت كردن مو، استفاده از تركيبات دكلره و سایر مواد شیمیایی جهت تغيير رنگ مو به علت داشتن مواد قلیایی باعث ایجاد آسیب به لایه های سطحی ساقه مو می گردد. اشعه ماورای بنفش نور خورشید نیز با تجزیه رنگ مو باعث تغییر آن می شود. شامپو تثبیت کننده رنگ مو لورآل مدل کالروایو حاوی جاذب های اشعه ماورای بنفش خورشید می باشد. این شامپو با داشتن مواد مرطوب کننده باعث درخشان شدن موها می گردد. این محصول علاوه بر تثبیت رنگ مو، به موهای آسیب دیده کمک شایانی کرده و موجب ترمیم و تقویت آنها می شود. این شامپو مناسب انواع موهاست و به موهای خشک کمک بیشتری می کند تا لطافت اولیه خود را بازیابند. تداوم رنگ مو هدف اصلی این محصول لورآل است.

ویژگی های شامپو السیو کالر وایو لورال:

- رتبه اول جهانی برای موهای رنگ یا مش شده
- حاوی روغن سیک اکتیو(درخشش و رطوبت‌رسانی به مو)
- ماندگاری رنگ تا ۱۰ هفته
- تقویت‌شده با مواد مغذی
- محافظت در برابر اشعه‌ی UVA، UVB
- تغذیه‌کننده مو از ریشه تا نوک
- محافظت مو در برابر آسیب‌های محیطی
- افزایش درخشندگی رنگ مو

نحـوه استفـاده شامپو السیو کالر وایو لورال:

در ابتدا موها را با آب ولرم یا سرد خیس کنید تا موها راحت تر شامپو شوند. 
پوست سر را با شامپو ماساژ دهید. این کار همزمان با اینکه موها را تمیز می کند، جریان خون در پوست سر را افزایش می دهد که باعث تقویت مو می شود.
موها با یک یا دو بار شامپو زدن تمیز می شوند. بیشتر از این شامپو موها را خشک  و آسیب پذیر می کند. اگر بار اول شامپو کف نکرد، دوباره شامپو بزنید  تا موها کاملا تمیز شوند.
موها را آبکشی کنید. دقت کنید که کف روی سر باقی نماند زیرا در غیر این صورت پوست سر شوره می زند و زود چرب می شود.

اندازه محصول : 250 میلی لیتر   
کشور سازنده: فرانسه       
مدت انقضاء : ۲۴ ماه
کد بهداشتی :  ۷۰۵۴۴۵۶۰۲۱۶۶۲۰۸۲
بارکد: ۳۶۰۰۵۲۱۷۵۶۸۰۵

نظرات مشتریان

لطفاً نظر خود را ثبت نمائید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شامپو السیو کالر وایو لورال | 250 میل | تثبیت کننده و تقویت کننده موهای رنگ شده

Loreal Elseve Color Vive Hair Shampoo

0 از 0 نظر

  • تولید کننده: لورآل | Loreal
  • مدل محصول: Loreal Elseve Color Vive Hair Shampoo
  • امتیاز جایزه: 178
  • موجودی: ناموجود
مشخصات کلی
  • برند: لورال
  • جنسیت: آقایان و بانوان
  • نوع محصول: شامپو
  • حجم: 250 میلی لیتر

قیمت

  • ناموجود
  • قیمت با امتیاز جایزه: 17800

برچسب ها: شامپو, لورال, تثبیت کننده, موی رنگ شده, درخشندگی, تغذیه کننده, محافظت کننده,

گیاه جینسینگیکی از گیاهان نیروزا و مقوی که شهرت زیادی در جهان دارد "جینسینگ" می باشد که بهتر است آن ..
ناموجود

ویژگی های شیر خشک نان 2 نستله:- این فرمول از شیر خشک نان، برای نوزادان ۶ تا ۱۲ماه مناسب است- از جمله..
26,000 تومان

ویژگی های شیر خشک آپتامیل 2 نوتریشیا:- شیرخشک مخصوص کودکان شیرخوار (از 6 ماهگی به بعد)- حاوی نوکئوتی..
28,000 تومان