ژل دندان

ژل دندان

 خمیر دندان های ژله ای به واسطه رنگ و طعم بهتر، غالبا ابزار تشویقی خوبی برای مسواک زدن بچه هاست. همچنین افرادی که حساسیت به طعم و کف خمیردندان های دیگر دارند نیز از خمیردندان های ژله ای از آن نوعی که شما گفتید استفاده می کنند. در حالت کلی، اگر احساس می کنید که روش مسواک زدن تان درست است اما خمیر دندانی که مصرف می کنید به اندازه کافی احساس تمیز و خوش بو بودن محیط دندان تان را به شما نمی دهد، آن را عوض کنید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

ژل دندان ارتودنسی جی یو ام | تقویت و استحکام مینای دندان

خمیر دندان ارتودنسی جی یو امهمان‌طور که می‌دانید نظافت دهان و دندان اهمیت زیادی دارد مخصوصاً برای کسانی که ارتودنسی دارند. خمیردندان «جی یو ام» (G.U.M..

ناموجود

ژل دندان رد هات کلوز آپ | 60 گرم | ضد میکروب و حاوی فلوراید برای تمیزی دندان

خمیر دندان رد هات دیپ اکشن کلوزآپگرچه در دوران مدرسه مسواک زدن چندان کار ساده‌اي نبود اما معمولا تمام افراد بالاخره به اين نتيجه مي‌رسند که بايد مسواک..

ناموجود

ژل دندان فارمد | مناسب دندان های حساس و ضد پوسیدگی

هر خمیر دندان یک عملکرد دقیق‌تر می‌تواند داشته باشد. اما کار اصلی هر نوع خمیر دندان تمیز کردن دندان‌ها از مواد غذایی و میکروب زدایی آن است. خمیر دندان..

ناموجود

ژل دندان هالی کنترل جی یو ام | خوشبو کننده سریع و ماندگار دهان

خمیر دندان خمیر دندان جزء جدایی‌ناپذیری از برنامه رعایت بهداشت دهان و دندان است که به صورت خمیر، ژل یا پودر وجود دارد و کاربرد آن از بین بردن پلاک یعن..

ناموجود