زیر نشیمنی

زیر نشیمنی

مهم ترين مزيتي كه زیر نشیمنی دارد سطح شيب دارآن است. نشستن روي سطح شيب دار احتمال ابتلا به كمردرد و ابتلا به بيماري هاي ستون فقرات ازجمله آرتروز، فتق ديسك، سياتيك و ... را به عنوان شايع ترين بيماري ها بين رانندگان و افراد پشت ميز نشين كاهش مي دهد.

دومين مزيت اين محصول طراحي سطح به نشين بر اساس شكل ران هاست به طوري كه كمترين فشار به ران ها وارد مي شود و روي آن كاملا راحت خواهيد بود. هنگام نشستن روي اين محصول، دنبالچه هيچ سطح تماسي با نشيمنگاه ندارد بنابراين كمترين فشار به دنبالچه وارد مي شود.

تولید کنندگان با تجزيه تحليل ابعاد و اندازه هاي انساني كاربردي ترين ابعاد را در طراحي اين محصول به كار برده است. روكش اين محصول بافت اسپيسر بوده كه تعرق را تشديد نمي كند و  به راحتي شسته و خشك مي گردد.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

بالشت زیر نشیمنی زیکلاس مد | مدل ZYK-RHC

استفاده از بالشت های زیر نشیمنی زیکلاس مد باعث می شود ستون فقرات دارای یک انحنای طبیعی S شکل باشد که معمولا هنگام نشستن روی صندلی های معمولی خصوصا در ..

253,000 تومان

کوسن اداری زیکلاس مد | مدل ZYK B

مروری اجمالی بر کوسن اداری زیکلاس مد ZYK-B:هر چقدر که صندلی شما در محل کار راحت و یا در اصطلاح ارگونومیک باشد، اگر از آن درست استفاده نکنید، عوارض بدی..

ناموجود

کوسن طبی خودرو زیکلاس مد| مدل ZYK-CP

برای کسانی که رانندگی طولانی دارند، کوسن خودرویی ZYKLUSMED در اتومبیل با فراهم آوردن تکیه گاهی مناسب برای ستون فقرات و مهره های کمرضمن کاهش خستگی، شما..

ناموجود