بالشت هوشمند

بالشت هوشمند

در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که همه چیز به سمت هوشمند شدن پیش می‌رود. اینجاست که اینترنت اشیا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شود. موضوعی که باعث می‌شود همه چیز با هم در ارتباط باشد. با در نظر گرفتن همین شرایط در آینده باید شاهد ساخت بالشت هوشمند هم باشیم. هر چند سالهای اخیر بالشت هوشمند مموری فوم در بازار های ایران قابل دسترس است اما منظور ما از بالشت هوشمند در این مقاله بالشی می باشد که از تکنولوزی های روز بهره برده باشد.

پروژه ساخت بالشت هوشمند در حال حاضر روی سایت Kickstarter شروع شده است. استقبال از ساخت چنین محصولی بسیار زیاد بوده است.

چراغ‌های LED داخل این بالشت قرار گرفته که می‌توانند هر روز صبح به شما پیمام بدهند. این محصول به سنسورهای ژیروسکوپ و شتاب‌سنج مجهز شده تا بتواند مقدار قلت خوردن فرد در زمان خواب را بسنجد. همچنین این بالشت به بلوتوث مجهز شده و می‌تواند برای افراد موسیقی پخش کند تا از خواب بیدار شوید.

تمام اطلاعات جمع‌آوری شده هم از طریق اپلیکیشنی که روی گوشی نصب می‌شود در اختیار کاربران قرار میگیرد. در این اطلاعات می‌توانید از کیفیت خواب باخبر شوید. اگر در خواب‌ افراد اختلالی به وجود بیاید در این برنامه مشخص می‌شود.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

بالشت هوشمند مواج بزرگسال زیکلاس مد | مدل ZYK-L

خواب کامل مسئله مهمی است و هرچیزی که کیفیت یک خواب آسوده و آرامش بخش را تضمین کند بسیار با ارزش است. بالشت فوم هوشمند محصولی خلاقانه است که به کشمکش ه..

ناموجود

بالشت هوشمند مواج کودک زیکلاس مد | مدل ZYK-M

کودکان هنگام خواب در ناحیه گردن به حمایت بیشتری نیاز دارند و اصولا یافتن یک بالشت مناسب برای آنها سخت می باشد. اما راه حل ZYKLUSMED ارائه بالشت های سا..

ناموجود