بالشت طبی

بالشت طبی

بالشت های طبی در آرامش قبل از خواب و بعد از خواب بسیار تاثیر گذاراست،ازین رو اختلالات گردنی می تواند شامل مسائل ساده ای مانند گرفتگی عضلات گردن، آرتروز گردن و بیرون زدگی و فشار دیسک های بین مهره ای گردن و یا به دلایل بسیار نادر مانند بیماری های التهابی به دلیل مناسب نبودن بالشت می باشد.بالشت نامناسب و یا حالت نادرست سر و گردن درهنگام خواب یکی دیگر از علل بروز سردرد محسوب می شود.داشتن بالشت طبی مناسب نه تنها آرامش بخش است، بلکه نقش مهمی در حمایت از ساختار پیچیده سر، گردن، شانه ها، باسن ها و ستون فقرات ایفا می کند. هنگامی که از بالشت طبی به خوبی استفاده می شود، موجب کاهش و یا جلوگیری از بسیاری از انواع رایج درد پشت و گردن، همچنین شانه، ران و سایر انواع درد می شود.بالشت طبی در حفظ سلامت بدن در طول خواب، تسکین فشار و تعادل نقاط بدن را حفظ می کند. بالشت طبی باید به شکل منحصر به فرد، منحنی، و موقعیت خواب خود تنظیم شود و هر نقطه فشار را کاهش دهد. کیفیت بالشت طبی بسیار اهمیت دارد و انتخاب یک بالشت طبی مناسب نیز می تواند آرامش و آسایش خوبی برای شما فراهم سازد.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

بالشت گردنی زیکلاس مد | مدل ZYK-NC

برای محافظت از گردن و راحتی سر، بالشت گردنی ZYKLUSMED با ایجاد تعادل بین سر و گردن و ستون فقرات باعث کاهش فشار روی گردن شده و به داشتن یک خواب راحت حت..

135,600 تومان

بالشت طبی کلاسیک زیکلاس مد | سایز بزرگ | ZYK-CL/CM Large

سردرد ها، خواب های آشفته و حالتهای نادرست خوابیدن را می توان به میزان قابل توجهی با استفاده از بالشت کلاسیک ZYKLUSMED کاهش داد. این بالشت برای افرادی ..

ناموجود

بالشت طبی کلاسیک زیکلاس مد | سایز متوسط | ZYK-CL/CM Medium

سردرد ها، خواب های آشفته و حالتهای نادرست خوابیدن را می توان به میزان قابل توجهی با استفاده از بالشت کلاسیک ZYKLUSMED کاهش داد. این بالشت برای افر..

ناموجود