سلامت محیط

سلامت محیط

سلامت محیط یکی از ده جنبه سلامتی می باشد.سلامت محیطی عموما بعنوان یک جنبه از سلامت افراد منظور نمی شود.اما سلامت محیط زیست ما می تواند تاثیر عظیمی بر سلامت عمومی ما داشته باشد.نمی توان منکر شد که سلامت احساسی ، ذهنی ، اجتماعی ، مالی و روحی ما روی سلامت محیطی موثر است.

سلامت محیطی به ارتباط مستمر با طبیعت و محیط زیست اشاره دارد. در این موضوع ، احترام به طبیعت و شناخت عوامل آسیب زا برای آن نیز گنجانده شده اند.

سلامت محیطی با حفظ سلامت دارایی های شخصی شروع می شود.بطور معمول افراد مایلند که دارایی هایی مثل خانه ، دفتر کار، پول ، ماشین و غیره را تمیز نگهداری و حفظ کنند.این امر تاثیر زیادی روی خود افراد و محیط پیرامون دارد . وقتی افراد دارایی هایشان را حفظ نموده و از آنها مراقبت می کنند ، احساس عمیق تری از شادی در آنها بوجود می آید . این موضوع ذهن را آزاد کرده و خشم را کاهش می دهد . همچنین محیط زندگی را شاداب تر و ارتباط با پیرامون را تقویت می کند .

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

اکسیژن ساز زیکلاس مد | 5 لیتری

ویژگی ها:طراحی بسیار زیبا  حمل و نقل آسان با استفاده از دستگیره و چرخ هاتکنولوژی PSA ، بدون نیاز به افزودن مواد شیمیاییخلوص اکسیژن بالای ۹۰% در ظ..

ناموجود

بخور سرد زیکلاس مد | 4 لیتر

دستگاه بخور سرد 4 لیتری زیکلاس مد طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد و علاوه بر طراوت به زیبایی فضا هم می افزاید. اگر به دنبال یک دستگاه بخور سرد ب..

ناموجود

بخور سرد زیکلاس مد | 4.5 لیتر

بخور سرد را میتوان هم در فصلهای سرد سال و هم فصلهای گرم سال بویژه در مناطق خشک استفاده کرد. بخور سرد برای افرادی که از بیماریهای آسم و آلرژی و سینوزیت..

ناموجود

بخور سرد و گرم زیکلاس مد | 6 لیتر

دستگاه بخور سرد و گرم 6 لیتری زیگلاس مد از تکنولوژی اولتراسونیک و تبخیری به طور همزمان استفاده می نماید. امکان کنترل دیجیتال دستگاه با استفاده از یک ص..

ناموجود

بخور سرد و گرم زیکلاس مد | 6 لیتر

دستگاه بخور سرد و گرم زیکلاس مد zyklusmed دارای یک کنترل دیجیتالی و صفحه نمایش LED است. این دستگاه بخور قابلیت تولید بخار به صورت سرد و گرم را دارد و ..

ناموجود

بخور سرد و گرم زیکلاس مد | 7/5 لیتر

دستگاه بخور سرد و گرم 7.5 لیتری زیکلاس مد مجهز به سیستم هشدار کاهش سطح آب است و زمانی که آب دستگاه تمام شود به صورت خودکار خاموش می شود. این دستگاه بخ..

ناموجود

دستگاه تصفیه هوا زیکلاس مد | مدل LY868C

از آنجایی که هوای محیط خارج نیز بسیار آلوده است و امکان جایگزینی هوای پاک وجود ندارد استفاده از دستگاههای تصفیه هوا برای بهبود هوای تنفسی و دریافت اکس..

ناموجود