اینترافارم | Intrapharm

Laboratories Intrapharm در سال 1999 تاسیس شد و هدف آن نه تنها تبدیل شدن به یک تامین کننده ضروری دارو به NHS و بازارهای بین المللی بود بلکه همچنین برای اطمینان از عرضه دائمی داروهای دارویی با ارزش دارویی اثبات شده بود. بر اساس بریتانیا، تیم مدیریتی Laboratories Intrapharm براساس سالها تجربه تجاری در زمینه محصولات دارویی، تخصص خود را به صنعت مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد و در حال شکل دادن به تفکر پیش رو، همکاری های موفق برای ارائه خدمات قابل انعطاف و قابل اعتماد برای بازارها جوامع بین المللی و انگلستان استرشد سالانه نمونه های محصول Laboratories Intrapharm نشان می دهد که تعهد به ادامه سرمایه گذاری در هر دو دارو و داروهای مارک دار تکمیل شده توسط یک تیم کامل از متخصصان است که می تواند محصولات را از ثبت نام به بیمار، در نتیجه ایجاد رابطه دو طرف سودمند است.
Intrapharm از افراد و شرکت های واجد شرایط برای انجام بسیاری از کارهای اساسی استفاده می کند. همه تامین کنندگان به SOP های سخت افزاری عمل می کنند در حالیکه درک درستی از محیط قانونی فعلی دارند و به این ترتیب استانداردهای بالای انطباق را پیگیری می کنند

Laboratories Intrapharm طیف گسترده ای از محصولات دارویی را ارائه می دهند که در داخل انگلستان و بازارهای بین المللی فعالیت می کنند. این محصولات طیف وسیعی از کاربردهای موجود در صنعت مراقبت های بهداشتی دارند که دارا بودن ارزش درمان دارویی ثابت شده و تحت نظارت داروهای احتیاطی است.


نمایش:
مرتب کردن براساس:

کپسول ففول اینترافارم | 30 عدد | تامین آهن و اسید فولیک و بهبود افسردگی

آهن عنصر ضروری و مهم تشکیل دهنده پروتئین های شرکت کننده در انتقال اکسیژن و متابولیسم محسوب می شود. مرکز هموگلوبین گلبولهای قرمز از برخی پروتئین ها و آ..

29,500 تومان