ام تو بیوتی | M2 Beaute

فلسفه نام تجاری M2BEAUTÉ

PHILOSOPHY THE M2BEAUTÉ BRAND M2BEAUTÉ یک پیشرو درمیان برندهای زیبایی لاکچری است. این شرکت فعالیت خود را بر توسعه نوآوری محصولات آرایشی و به حداکثر رساندن و بهینه سازی زیبایی طبیعی متمرکز کرده است. در سالهای اخیر، فنآوری مدرن تحقیقاتی در زمینه های پزشکی، شیمی و زیست شناسی در راستای بینش های نوآورانه جهت رشد و احیا فولیکول مو به کمک ترکیبات ویژه صورت گرفته است.

شرکت M2BEAUTÉ آلمان بعنوان یکی از شرکتهای سرآمد در تولید محصولات با ترکیبات نوآورانه محصولات خود را در حوزه آرایشی و بهداشتی به منظور فرهنگ سازی و فراهم سازی زیبایی طبیعی و جایگزینی روش های معمول آرایشی و روشهای تهاجمی که دارای عوارض متعددی است ؛ نموده است.
طیف وسیعی از محصولات آرایشیM2BEAUTÉ به کمک مراقبتهای فردی باعث افزایش مشخصه زیبایی صرف نظر از سن در افراد می شود. ایمنی و اثر بخشی تمام محصولاتM2BEAUTÉ درمطالعات آزمایشگاهی تست شده و مورد تایید است. M2BEAUTÉ خود را به عنوان یک برند مدرن در حوزه زیبایی طبیعی مطرح کرده است.

در حال حاضر،M2BEAUTÉ دربیش از ۳۰ کشور درسراسر جهان شناخته شده و همواره با تاکید بر مامورت خود پیش می رود:: شعار M2BEAUTÉ: زیبایی طبیعی بدون آرایش است.
ازآنجا که فقط زیبایی شما هدف ما نیست، و تندرستی و سلامتی شما مهم تر است، بنا براین مساله حیاتی برای ما این است که محصولات از لحاظ پزشکی امنیت بالایی داشته باشند. شما میتوانید مطمئن باشید که تمام محصولات ما شامل موادتشکیل دهنده ای است که اثربخشی وسازگاری آن تست و مورد تایید مطالعات بین المللی قرار کرفته است. تمام محصولات از لحاظ سازگاری با پوست تست شده و نتیجه بسیار خوبی بر پوست آزمون شده ها داشته است.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

ریمل سه کاره کوئیک چنج ام تو بیوتی | 6 میل | تقویت کننده و حالت دهنده مژه

بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد.بسیاری از خانم ها عادت به استفاده از ریمل دارند وزمانی که از این&nb..

388,000 تومان 349,200 تومان

سرم تقویت کننده ابرو ام 2 بیوتی | 5 میل | تحریک ریشه های مو، بهبود رشد و ترمیم ابرو

برخی از افراد در مورد اهمیت ابروها در زیبایی اطلاعاتی ندارند. ابرو با اینکه زیاد مورد توجه افراد قرار نمی گیرد اما می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی چ..

1,475,000 تومان 1,327,500 تومان

سرم ام 2 لش ام 2 بیوتی | 5 میل | تسریع رشد مژه با تحریک ریشه های مژه برای رشد طبیعی

بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد.بسیاری از خانم ها عادت به استفاده از ریمل دارند وزمانی که از این ..

1,475,000 تومان 1,327,500 تومان

سرم تقویت کننده ابرو و مژه ام تو بیوتی | 8 میلی | براق کننده و حالت دهنده مژه و ابرو

برخی از افراد در مورد اهمیت ابروها در زیبایی اطلاعاتی ندارند. ابرو با اینکه زیاد مورد توجه افراد قرار نمی گیرد اما می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی چ..

ناموجود