جمع هزینه خرید : 0 تومان

رفتن به سبد خرید
تمام سفارشات «داروخانه آنلاین» به صورت رایگان در سراسر ایران توزیع می شود. نحوه ارسال سفارشات به دو صورت پیک موتوری و پست پیشتاز انجام می شود.

در صفحه سفارش بعد از بررسی لیست سفارش باید نحوه ارسال را مشخص نمایید. در این پنل ارسال بوسیله پیک موتوری یا پست پیشتاز را (بر اساس شهر و استان محل سکونت) مشخص می کنید.


 

پیک موتوری رایگان


ارسال با پیک موتوری تنها مختص شهر تهران می باشد و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از سفارش بسته تحویل کاربران می گردد؛ در شرایط خاص مانند برف و بوران، باران شدید و سیل، و مسائل اینچنینی که رفت و آمد برای موتورسواران را غیرممکن یا سخت کند این مدت زمان افزایش می یابد.

کارشناسان فروش «
داروخانه آنلاین» پیش از ارسال تمام سفارشات با خریداران عزیز هماهنگی های لازم را به عمل می آورند تا بهترین زمان ممکن برای کاربران تعیین و مرسوله ارسال گردد.

*ارسال فوری تهران

عزیزانی که نسبت به دریافت سفارش خود عجله دارند و سفارش خود را به صورت فوری می خواهند، «داروخانه آنلاین» میتواند سفارش آنها را با شرکت های حمل و نقل (نظیر الوپیک و اسنپ) ارسال کند. برای استفاده از این امکان خریداران باید مبلغ سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا کارت به کارت پرداخت و هزینه حمل و نقل را در محل با ماموران شرکت حمل و نقل تسویه کنند. 

پست پیشتاز رایگان


تمام سفارشات مربوط به حومه تهران و شهرها و استان های دیگر توسط پست پیشتاز ارسال می گردند و زمان تحویل ۲۴ الی ۷۲ ساعت پس از ارسال می باشد.

همچنین شهروندان تهرانی که تمایل به ارسال با پست پیشتاز دارند، می توانند هنگام سفارش گزینه
پست پیشتاز را انتخاب نمایند.

 

سفارشات در تعطیلات


سفارشات ثبت شده در تعطیلات همانند سفارشات در سایر روزهای هفته پیگیری و ارسال می شوند. اما با توجه به حجم پایین سفارشات در روزهای تعطیل، تعداد سفیران «داروخانه آنلاین» در این روزها نیز کمتر هستند.

در صورتی که در بعضی از این روزهای تعطیل حجم سفارشات بیشتر از حد معمول تعطیلات باشد، ارسال مرسولات کمی با تاخیر صورت می گیرد که مجموعه «
داروخانه آنلاین» پیشاپیش به خاطر چنین مسائلی از تمام کاربران کمال پوزش را دارد.

 

برگشت سفارشات


هزینه ارسال سفارشات، تنها بار اولِ مراجعه به صورت رایگان می باشد. از آنجا که پیش از ارسال سفارشات، با خریداران عزیز هماهنگی های لازم جهت ارسال سفارش صورت میگیرد؛ چنانچه سفارش برای خریدار ارسال شود و به هر دلیلی ایشان موفق به دریافت سفارش نشوند، برای ارسال دوباره آن سفارش هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد. همچنین برای ارسال دوباره سفارش باید مبلغ سفارش، یا به صورت اینترنتی و یا به صورت کارت به کارت پرداخت شود تا مجموعه «
داروخانه آنلاین» نسبت به ارسال سفارش مبادرت کند.

همچنین اگر سفارشات خارج از تهران، به دلیل خطای خریدار برگشت بخورند، هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت می شود و مجددا برای ایشان ارسال می گردد.در صورت مشاهده هرگونه قصور یا ایراد در ارسال مرسولات لطفا مراتب را به اطلاع کارشناسان فروش وب سایت داروخانه آنلاین برسانید.


مرکز تعامل مشتریان: 4187 2680 - 021
آدرس: زعفرانیه | بلوار بهزادی | پلاک ۷ | داروخانه شبانه روزی فوق تخصصی دکتر زهرا شهبازی


اطلاعات موجود در این صفحه به روز می شود.
آخرین به روز رسانی در 10 آذر ماه 1397

کلیه حقوق «
داروخانه آنلاین» متعلق به «داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی» می باشد.
 
 

تهران | زعفرانیه | بلوار بهزادی | پلاک ۷  داروخانه شبانه‌روزی دکتر زهرا شهبازی

تلفـن:  4187 2680 -021

تلگرام: 943 33 63 0991

info@darookhaneonline.com

Online support

آدرس:  تهران زعفـرانیـه، انتهـای ثـاراللـه، ابتـدای خیـابـان بهـزادی، داروخـانـه شبـانـه روزی دکتـر زهـرا شهبـازی