جمع هزینه خرید : 0 تومان

رفتن به سبد خرید
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی دراوخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی این داروخانه از سوی کاربر است.
 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 

تعریف مشتری یا کاربر:


مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی اقدام نماید.
 

ارتباطات الکترونیکی:


هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و... )به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی را در پروفایل خود لغو کنند.
 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 

تهران، زعفرانیه، بلوار بهزادی، نرسیده به خیابان ثارالله، جنب داروخانه شبانه‌روزی دکتر زهرا شهبازی

تلفـن:  26804187-021

تلگرام: 1212751 0902

info@darookhaneonline.com

Online support

آدرس:  تهران زعفـرانیـه، انتهـای ثـاراللـه، ابتـدای خیـابـان بهـزادی، داروخـانـه شبـانـه روزی دکتـر زهـرا شهبـازی