جمع هزینه خرید : 0 تومان

رفتن به سبد خرید


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی «
داروخانه آنلاین» به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت «داروخانه آنلاین» و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آن از سوی کاربر است.


 

قوانین عمومی


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های «داروخانه آنلاین» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات «داروخانه آنلاین» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 

تعریف مشتری یا کاربر


مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات «داروخانه آنلاین» اقدام نماید. 

ارتباطات الکترونیکی


هنگامی که شما از خدمات «داروخانه آنلاین» استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که «داروخانه آنلاین» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و...) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد مجموعه «داروخانه آنلاین» برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه «داروخانه آنلاین» را در پروفایل خود لغو کنند.


 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:


«
داروخانه آنلاین» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از «داروخانه آنلاین»، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:


«داروخانه آنلاین» به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در «داروخانه آنلاین» به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
تیم «
داروخانه آنلاین» همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در «داروخانه آنلاین» به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مجموعه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

مرکز تعامل مشتریان: 4187 2680 - 021
آدرس: زعفرانیه | بلوار بهزادی | پلاک ۷ | داروخانه شبانه روزی فوق تخصصی دکتر زهرا شهبازی


اطلاعات موجود در این صفحه به روز می شود.
آخرین به روز رسانی در 10 آذر ماه 1397

کلیه حقوق «
داروخانه آنلاین» متعلق به «داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی» می باشد.

 

 

تهران | زعفرانیه | بلوار بهزادی | پلاک ۷  داروخانه شبانه‌روزی دکتر زهرا شهبازی

تلفـن:  4187 2680 -021

تلگرام: 943 33 63 0991

info@darookhaneonline.com

Online support

آدرس:  تهران زعفـرانیـه، انتهـای ثـاراللـه، ابتـدای خیـابـان بهـزادی، داروخـانـه شبـانـه روزی دکتـر زهـرا شهبـازی