جمع هزینه خرید : 0 تومان

رفتن به سبد خرید


 
_____ شرایط ارسال سفارشات تهران _____
سفارشاتی که تا ساعت 12:00 ثبت شوند، حدالمقدور در همان روز توسط پیک موتوری تحویل مشتریان عزیز می‌شوند؛ و سفارش‌هایی که بعد از ساعت ذکر شده به ثبت برسند، روز بعد از سفارش تحویل عزیزان خواهد شد.
لازم به ذکر است حداکثر زمان تحویل سفارشات
24 ساعت می باشد، که این رویه در تمام ایام سال، اعم از روزهای تعطیل و... انجام می گردد.برای رفاه حال مشتریان، هماهنگی‌های لازم در مورد زمان ارسال، پیش از ارسال سفارش توسط کارشناسان داروخانه آنلاین با مشتریان انجام می شود.
در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌ بالا 
ارسال می‌شود؛ و در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفندماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق رویه‌ بالا صورت نگیرد.


 

_____ هزینه ارسال _____


هزینه پیک موتوری (در تهران) و ارسال برای سایر شهرها (از طریق پست)،
رایـگـــان می باشد، و خریداران محترم می توانند سفارشات خود را به صورت رایگان دریافت نمایند.
تعداد محدودی از محصولات به دلیل محدودیت توزیع توسط شرکت ها جزو ارسال رایگان محاسبه نمی شود.


 همچنین داروخانه آنلاین که تحت نظارت داروخانه شبانه روزی دکتر زهرا شهبازی به فعالیت می پردازد، در تمام ایام سال از جمله تعطیلات ملی، عمومی، مذهبی، اعیاد، و... به فعالیت خود ادامه می دهد و پاسخگوی مشتریان محترم خواهد بود.
 _____ پست پیشتاز _____
کلیه سفارشات از شهرهای دیگر و مناطق اطراف تهران که تردد پیک‌موتوری در این مناطق مقدور نمی‌باشد،
می‌بایست به صورت آنلاین پرداخت شوند. این نوع از سفارشات باید توسط پست ارسال شوند که به دلیل عدم دریافت وجه توسط مأمورین پست، مشتریان عزیز باید نسبت به ادامه خرید و دریافت محصولات، پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایند و یا از طریق انتقال وجه به شماره کارت 6104337926654102 به نام زهرا شهبازی (بانک ملت)، نسبت به خرید خود اقدام کنند.

 

زمان تحویل بسته، نسبت به فاصله شهر مقصد از تهران، 24 تا 72 ساعت بعد از ثبت سفارش می‌باشد. البته در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال، به دلیل ترافیک سرویس‌های پستی ممکن است سفارش کمی با تأخیر به دست مشتریان محترم برسد.

 
 

تهران، زعفرانیه، بلوار بهزادی، نرسیده به خیابان ثارالله، جنب داروخانه شبانه‌روزی دکتر زهرا شهبازی

تلفـن:  26804187-021

تلگرام: 1212751 0902

info@darookhaneonline.com

Online support

آدرس:  تهران زعفـرانیـه، انتهـای ثـاراللـه، ابتـدای خیـابـان بهـزادی، داروخـانـه شبـانـه روزی دکتـر زهـرا شهبـازی